USB hračky

Jednou z možností ako obdarovať svojich blízkych na Vianoce sú v dnešnej modernej dobe veľmi obľúbené USB hračky. Ide o rôzne či už praktické alebo zábavné darčeky, ktoré stačí zapojiť do USB portu a už fungujú.

Jednou z možností je USB lampička, ktorej intenzita svietenia závisí od rýchlosti písania na počítači. Na výber je takisto USB mikroskop, ktorý dokáže veci zväčšovať až 200 násobne a takisto sa ním dá i fotografovať alebo nahrávať videozáznam. Ak máte medzi priateľmi milovníkov golfu, tak im môžete na Vianoce kúpiť USB minigolf a budú tak môcť trénovať svoje golfové údery takmer kedykoľvek.

Veľmi praktickým darčekom môže byť i USB ohrievač nápojov, ktorý udrží nápoje na príjemnej teplote 50 - 60ºC a ešte k tomu obsahuje i 4 USB porty, ktoré sa dajú využiť na ďalšie USB hračky. Výborným darčekom pre ľudí, ktorí neustále sedia pri počítači je i USB plazmová lopta, ktorá takýmto ľudom prinesie aspoň chvíľkové rozptýlenie.

Pre ľudí pracujúcich v kancelárii je vhodným darčekom i USB skartovačka, či už ručná alebo stolná. Pomocou tohto šikovného zariadenia budú môcť zničiť „tajné“ dokumenty rýchlo a jednoducho. Darčekom na rozosmiatie môže byť i USB súložiaci psík. Naopak, praktickým darom je USB vysávač, ktorý sa hodí najmä ľuďom pracujúcim neustále s počítačom, pretože budú mať vždy po ruke pomôcku na vyčistenie pracovného stola i klávesnice.