Plyšové mikróby

Chcete darovať svojim blízkym na Vianoce niečo naozaj zaujímavé? Tak prečo im nedarovať nejakého plyšového spoločníka? Myslíte si že plyšáky nie sú zaujímavé ale skôr otrepané? Tak to ste asi ešte nepočuli o plyšových mikróboch. Ide o veľmi milé a veselé plyšáky ktoré pripomínajú rôzne mikroorganizmy spôsobujúce choroby ale nájdete medzi nimi aj plyšové hračky v podobe niektorých buniek ľudského tela.

Výber týchto hračiek je dostatočne široký, takže určite medzi nimi nájdete tú pravú pre každú osobu. Medzi plyšákmi nájdete napríklad akné, tak ak máte niekoho s problémami s vyrážkami a so zmyslom pre humor, tak vôbec neváhajte. Ak by ste chceli niečo exotickejšie, tak vhodným plyšákom by bol smrtiaci vírus ebola.

Ďalšou z chorôb na výber je napríklad i bežná nádcha ale i pohlavná choroba syfilis - tieto choroby sú v bežnom živote nepríjemné ale ako plyšáky sú veľmi milé a nikomu neublížia. Na výber je takisto mononukleóza, ktorá je známa ako choroba z bozkávania, tak prečo ju niekomu nedarovať v podobe plyšáka. Ak máte náhodou v svojej blízkosti niekoho kto žije v neustálom strese, tak mu kúpte plyšový žalúdočný vred na výstrahu alebo dokonca nervovú bunku.

Alebo máte v blízkosti niekoho kto je trošku viac pri tele ako by sa patrilo a Vy sa mu to bojíte povedať? Stačí mu kúpiť plyšovú tukovú bunku a tá to povie za Vás. Ideálnym darčekom pre milovníkov piva je pivná kvasinka, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou výroby tohto obľúbeného moku. V plyšovej podobe môžete nájsť aj blchu, ktorá je veľmi nepríjemná, ale v tejto podobe milá. Môžete ju darovať či už priateľom alebo dokonca svojmu štvornohému miláčikovi. Ďalšou bunkou ľudského tela na výber je veľmi milá mozgová bunka. Týchto buniek nikdy nie je dosť, tak prečo ju nedarovať ako Vianočný darček? Vybrať sa dá i plyšová spermia ktorá vyzerá veľmi krásne a zaručene poteší. Tak čo? Ešte stále si myslíte že plyšáky sú otrepané darčeky???