Grow It rastlinky

Grow It rastlinky sú veľmi zaujímavým darčekom vhodným pre rôznych ľudí. Ide totižto o sadu na pestovanie, ktorá obsahuje semená rôznych i exotických rastliniek, set takisto obsahuje pomôcky na pestovanie týchto rastlín a návod s trikmi ako ich správne vypestovať.

Na výber je veľké množstvo rastliniek, nájdete tam napríklad štvorlístok šťastia, ktorý je veľmi vhodným darčekom hlavne pre smoliarov pretože ide o rastlinku Kyslička európska ktorá rastie v tvare trojlístkov ale nájdu sa tu i štvorlístky ktoré nosia šťastie. Ďalším druhom je Aloe vera ktoré má antibakteriálne, antivírusové a antimykotické účinky a pri vnútornom užití podporuje i imunitu, tak prečo niekomu nedarovať práve túto rastlinku. Chcete obdarovať osobu, ktorá miluje arašidy? Tak jej stačí kúpiť sadu na pestovanie práve tejto plodiny.

Jednou z možností sú i kaktusy, táto Grow It sada obsahuje až 8 druhov týchto rastliniek, a tak obdarovaná osoba bude mať možnosť vidieť rásť rôzne zaujímavé druhy týchto pichľavých rastlín. Pre osoby milujúce lúčne kvety je veľmi vhodným vianočným darom Grow It sada lúčne kvety, pretože v zimnom období asi ťažko zoženiete tieto kvietky kvitnúce, tak aspoň umožníte tejto osobe vypestovať si prekrásne lúčne kvety. Podobným darčekom je i sada na pestovanie slnečníc pre milovníkov týchto rastlín a takisto set na pestovanie sedmokrások. Grow It sada levanduľa je takisto využiteľná kvôli svojim insekticídno-repelentným vlastnostiam, spríjemňuje spánok, odpudzuje mole a používa sa i do kúpeľa.

Okrem klasických rastliniek, ktoré pozná snáď každý rada grow-it prináša i rastlinky menej známe, respektíve málo pestované. Originálna je sada Vypestuj si peniaze, ktorá sa určite hodí ako vtipný darček pre ľudí ktorý peniaze majú radi. A povedzme si to na rovinu - kto ich rád nemá? Aj keď sa vraví, že peniaze na stromoch nerastú, rastlinka tučnolist v tejto sade Vám dokáže opak. Ak však hľadáte darček nie vtipný, ale naozaj zo srdca, stačí si vybrať Grow it sadu povedz to ružou alebo I love you sadu. Tieto kvety obdarovanej osobe urobia naozaj radosť a vďaka tak krásnemu a originálnemu darčeku bude vedieť, že na ňu naozaj myslíte.

Tieto rastlinky sú vhodným darčekom nielen pre zanietených pestovateľov ale i pre ľudí ktorí nikdy nič nepestovali, pretože vďaka priloženému návodu dokáže vypestovať tieto rastlinky naozaj každý.


Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk Online magazín